Vi som jobbar här

Här kan du kontakta den person du söker direkt genom kontaktuppgifterna som visas här nedan.

Vi samarbetar också med andra energiexperter vid behov.

Peter Qviström
VD
Certifierad Funktionskontrollant OVK
Certifierad Energiexpert
Diplomerad Lufttäthetsprovare

070-277 12 54
peter.qvistrom@energibyran.se

Lovisa Bodin
VD assistent
Ekonomi och administration

076-698 02 05
lovisa.bodin@energibyran.se

Kjell Levin
Kvalitets- och miljöansvarig
Certifierad Energikartläggare stora företag
Certifierad Energiexpert
Diplomerad Termograför

070-717 41 51
kjell.levin@energibyran.se

Claes Johansson
Certifierad Energiexpert
Kontrollansvarig (KA)
Överlåtelsebesiktningsman SBR

070-307 95 49
claes.johansson@energibyran.se

Adam Wallerius
Certifierad Funktionskontrollant OVK
Ventilationsprojektering
Drifttekniker

070-772 02 96
adam.wallerius@energibyran.se

Ola Hartman
Överlåtelsebesiktningsman SBR
Kontrollansvarig (KA)

073-945 95 30
ola.hartman@energibyran.se

Hampus Bodén
Certifierad Funktionskontrollant OVK
Certifierad Energiexpert
Drifttekniker

073-945 31 99
hampus.boden@energibyran.se

Marcus Hellström
Certifierad Funktionskontrollant OVK
Energikonsult och drifttekniker

073-962 85 07
marcus.hellstrom@energibyran.se

Victor Owen-Berghmark
Energikonsult och drifttekniker

076-698 02 04
victor@energibyran.se

Ella Lovén
Energikonsult och Drifttekniker

073-600 63 89
ella.loven@energibyran.se